duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Abbey Clancy’nin sorduğu tüm yaygara neydi?

  • Listed: Mart 21, 2017 1:00 am

Description

Stoke City ve İngiltere futbolcusu Peter Crouch’la evli olan Abbey, 40.000 takipçisi arasında dedikodularını kozmetik iğne yardımıyla dudaklarını geliştirdiği söylentileri için kullandı.
Wayne Rooney’nin diğer yarısı Coleen’in katıldığı bir WAGS Noel partisine adım atarken 25 yaşındaki eski iç çamaşırı ve podyum modelini belirgin bir şekilde dudak doluğuyla gösteren resimlerin ortaya çıkması üzerine bir inkar uyguladı.
Abbey’in dikkat çekici derecede kabarık dudak çifti – ünlü çevrelerde “alabalık puanı” olarak adlandırıldı – iddia ediyor tamamen doğal bir fenomendir.
Clancy, dilini çıkardığı bir şaka resminin yanındaki konuşmasında “Yemin ederim dudaklarım bitmedi” dedi.
Yakın bir arkadaşı, dudaklarını yumuşattığını ve hiçbir işin yapılmadığı “kesinlikle kararlı” olduğunu söyleyerek yalan söyledi.

    Harley Medical Group’un kurşun hemşiresinin danışmanı Lisa Littlehales şunları söyledi: “Muhtemelen son birkaç günde Abbey Clancy’in son zamanlarda dudaklarında dolgu maddeleri dolaştığını söyleyebilirim, daha dolgun ve telaffuz edildi.
“Abbey’in 18 yaşındayken resimlere baktığımızda, çok daha inceltilmiş bir üst dudağı vardı.
“O zamandan beri düzenli ve dolgun görünüşlü pout yaratan alt dudak ve üst dudak dolgu maddesi varmış gibi görünüyor.
“Hastalar için sorumlu bir sağlayıcıyı ziyaret ettikten sonra tedaviyle üst sıralara girmemelerini sağlamak çok önemlidir.”
Mart ayında bir bebek kızı olan Sophia Ruby’yi doğuran Abbey, bir arı tarafından sokulduğu diğer şöhretlerden farklı olarak, önce dudak ameliyatıyla bağlantılı değildi.

    Moda tasarımcısı Donatella Versace, boşanma Jocelyn Wildenstein, Amerikalı modeli Lindsay Lohan ve en ünlü aktris Leslie Ash’in hepsinin daha dolgun, daha sıkı dudakları vermek için enjeksiyonları olduğu söyleniyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply