duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Büyük yangınla vurulan sanayi bölgesi

  • Listed: Mart 21, 2017 12:00 am

Description

Üç ilden 100’den fazla itfaiyeci, bir sanayi bölgesinde büyük bir yangınla mücadele ettiler.
Yangın, Hampshire merkezli Basingstoke’daki Harrow Yolu’ndaki Beesemer Yolu’ndaki birimler aracılığıyla yangın söndürüldüğünden, sıvılaştırılmış petrol gazı (LPG) silindirlerini içeren çeşitli patlamalar duyuldu.
Birliklerden sarkan duman yığınları, yangının Perşembe günü saat 12.30’da tutulduğundan itfaiyecileri yerel sakinlerden içeride kalmalarını ve pencerelerini kapatmalarını sağlamaya zorladı.
Hampshire Yangın ve Kurtarma Servisi, hem ateşin nedenini hem de nereden başlamış olabileceğini araştırdığını söyledi.
Bölge müdürü Steve Trevethick, “Gelişte, ilk mürettebat, binanın önünden arkasına hızla ve diğer endüstriyel birimler arasında geniş bir oranda genişleyen hafif endüstriyel blokta tamamen gelişmiş bir yangınla karşı karşıyayız” dedi. Duman çıkarma.
“Bina kısmen çöktü, LPG silindirlerini de içeren çok sayıda patlama meydana geldi.”
Hampshire genelinde on beş itfaiye arabası, Kraliyet Berkshire ve Surrey Yangın ve Kurtarma Hizmetleri’nin desteği ile hava merdiveni platformuyla birlikte sahneye gönderildi.
Olayda birisi yaralandı, bir yangın servis sözcüsü.
Bay Trevethick, “Mürettebatların hızlı ve koordine yaklaşımı sayesinde, yangının bitişik birimler ve işletmeler için yayılmasını önledik ve alev alevlenen endüstriyel birimin% 50’si dahilinde yangın içerdik” dedi.
Başbakan, yangının polis ve Çevre Ajansı da dahil olmak üzere “çok ajanslı bir olay” olduğunu da sözlerine ekledi. Davaya yönelik bir soruşturma yapılacaktır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply