duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Jackson’ın babası mahkeme aleyhine harekete geçti

  • Listed: Mart 16, 2017 4:00 am

Description

Mahkeme kayıtlarına göre, Joe Jackson’ın işten çıkarılma talebi Pazartesi günü verildi. Dosyalar bir nedenle açıklanmıyor, ancak davayı yürüten iki avukat Kaliforniya’da hukukun uygulanmasına uygun olmadığına karar verildi.
Jackson ailesindeki patron, ilk önce Haziran 2010’da oğlunun ölüm yıldönümünde Conrad Murray aleyhinde dava açtı. Federal bir hakim bunu duymayı reddetti ve Los Angeles’taki eyalet mahkemesinde tekrar dosyalanması gerekiyordu.
Murray’in avukatı Charles Peckham, “Sonunda bu dava kesilir ve gitti iyi” dedi. “Joe Jackson’ın akıllıca ve akıllıca davayı reddetmesi çok açık ki, karısı ve çocukları ölüm koşulları yerine Michael Jackson’ın hayatına odaklanabilirler.”
Adam, istemsiz adam öldürme mahkumiyetine karşı hapsedilen ve itiraz eden Murray’ın, Haziran 2009’da Jackson’ın ölümünden korktuğunu ve ailesinin üzgün olduğunu söyledi. “Yüreği onlara gider” dedi Bay Peckham.
Jackson’ın annesi Katherine, güçlü anestetik propofolün gecelik dozlarını bir uyku yardımı olarak 50 yaşındaki yıldıza verdiği Murray’ı ihmalkar bir şekilde kiralayıp denetleyen iddia üzerine konser şirketi AEG Live’ye karşı bir dava sürdürmeye devam ediyor.
Murray’in tedavileri Jackson bir dizi geri dönüş konserine hazırlanırken gerçekleştirildi.
Davasının Nisan ayında yargılanması gerekiyor.
Joe Jackson’ın davası, geçen yıl yaptığı duruşmada savcıların Murray’e karşı gündeme getirdiği tüm konuları, Murray’in Jackson’u propofol verme konusunda sağlık görevlilerine ve doktorlarına defalarca yalan söylediğini ve yeterli tıbbi kayıt tutmadığını belirtti.
Gelir ve desteğin kaybı, duygusal sıkıntı ve acı çekme ve acı çekme gibi çeşitli sorunlarla ilgili tazminat talep ediyordu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply