duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Kutlamamız çok gerek

  • Listed: Mart 20, 2017 7:00 pm

Description

Gençliği isyan ederek, karanlık politikacılar, zayıf hâkimler, planlayıcı bankacılar ve sayısız hırsızlar, yeni bir yılın ilk 24 saatine bile varmadan önce zorlu şeylerin bir kısmına ulaşmanızı sağlayacak yeni başlayanlar görev yapacaktı.
Bunun yerine bunu sert bir şekilde yapmak ve Bazı Neşeli Olma Nedenlerini listelemek ve 2012 için umutlu olmasını istiyorum.
Ulusun ekonomik büyümesinin beklenenden fazla olduğunun muazzam önemdeki gerçekiyle başlayalım.
Kuşkusuz, yüzde 0,6 bizi sokaklarda dans ettirmek için yeterli değil ancak bugüne kadar getirilmesi gereken zor önlemlerin çalıştığı görülüyor.
İşçi Partisi iktidara sarılır ve sahip olmadığı, kazanmadığı ve göze alamadığı para harcamaya devam etmiş olsaydı içinde olacağımız finansal çabayı hayal edin.

    Ekonomik karmaşa için bir kelime var: buna Yunanistan deniyor.
İngiltere’nin büyümesinin kasvetli naysayerlerini dövdüğüne dair mutlu haberler konusundayken, “üç cadı” canavarlarından birinin kanıtlandığı zaman BBC bültenlerinin derhal hikayeyi düşürdüğünü fark ettiniz mi?
Bütün sabahı ulusun ölümüne neden olan detaylarıyla geçiren hikaye, Radio 4’deki kaykay ördek komik kapanış öğesinin üstündeki bir yere hızla düştü.
Hiç kuşkusuz, tek başına bir an için gülünç derecede şımartılmış devlet yayıncımızda büyümek ve gelişmek için izin verilen olağanüstü önyargı.

    Şimdi makro ekonomiden mikro ekonomiye geçelim. Sabah öğleden sonra geceye yığılmış tüm canın ve acısı bir yana, çoğumuz daha fazla mağazayı ziyaret etti ve Boxing Day’da başlayan satışlarda her zamankinden daha fazla para harcadı.
Bu, yeni bir kanepede otururken veya yeni bir TV’nin önünde veya Gok Wan’ı üzmeyeceğiniz yeni kesim fiyatlı, yüksek moda kıyafetler giyerken bunu hemen okumanız için oldukça güçlü bir şans demektir.
Aramızda biz bu ayın ortalarında 20bbilyon avroya kadar harcama yapmış olacağız ve geçen hafta bir noktada ortalama 4.6 milyon avroluk bir minutte alıyorduk.

    Bu, gerçekten akıl karıştıran, saniyede 77,000 £ ‘a denk geliyor.
Durgunluk? Ne durgunluk!
Gerçi yeterince ekonomi.
Bilançolar, bir ulusun duygusunu veya ruh halini tasvir edemez ve yine çirkin olaylar karşısında gerçek umudun kaynağı vardır. Pek çok hayır kurumu için bu yıl rekor bir kırıcı oldu.
Haşhaş Gününden Pudsey Bear’a kadar, her zamankinden daha fazla verdik ki, parasal bir küresel Armageddon karşısında bile Britanyalılar gerçekten cömertçe cömert bir lottur.Nakuz No1’e bakmanız yeterlidir.

    Askeri Hanımlar’ın ve tören şahsiyetinin Gareth Malone’un Noel No1 olmanın ayrıcalığını, Nerede Bulunduğunuz Nerede olursanız olun, bir mil hızla ilerlediğini gördü.
Tüm kârlar hizmet hayır kurumlarına gönderildi ve Simon Cowell’in eşit derecede akıllısıydı ki Simon Cowell, elbette X Factor kazananının olağan yıllık yıllık yolunun ardında, havluyu etkili bir şekilde havluya atmak ve bayanlara iyi dilek etmek için yüzlerce Binlerce olduğunu ve yine bir kalbe sahip olduğumuzu gösteriyor.
Dua ediyoruz ve daha çok okuyoruz.
Katolik kilisesi, Noel hizmetlerinin birçoğunda ve Kindle’ın izniyle ve bugüne kadar hiçbir zaman okuduğumuz kitapları hiç okumadığımız tüm rakipleri arasında rekor sayılacaklarını bildirdi.

    Ya da belki de indirdiklerini.
Bununla birlikte, en iyisi en son kaydedildi.
İngilizlerin ve terbiyecilerin tılsımları olan Prens Philip, taburcu olan birliklerin gücü ile hastaneye kapandı ve ulusal ruh konusunda bilmemiz gereken her şeyi söylüyor.
Bir hafta önce Philip, Kraliyet Ailesi’nin Noel Bash görevinden ayrılan son üyesiydi. Ayrıldığı zaman, merdivenleri birer birer koştu, ki bu onun normuydu. Kalp ameliyatı için hastaneden ayrıldığı gün, bir atış partisine gitti.

    Dük Dükkanı, 90’dır.
Dolayısıyla, olimpiyat yılına girdiğimizde arkadaşlarımız, her zaman milletimizi devirmek için yarışmamıza izin vermeyelim; burada kutlamak için 2012’nin bize birçok nedeni olmasını umuyoruz.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply