duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Paul Drinkhall ve Joanna Parker, masaları çevirmek için ikili davranıyorlar

  • Listed: Mart 17, 2017 6:00 am

Description

Soyunma odalarına yapılan üç saatlik ziyarette, renk körlüğünün üstesinden gelinmek yoktu ve sersemlerin bu kadar büyük gözüküp gözükmediği konusunda herhangi bir sorun yoktu.
Paul Drinkhall ve Joanna Parker, Loughborough’daki Olimpiyat takımını alıp evlerinde mutluluk verdiklerini gösteriyorlardı.
Altı yıl boyunca birbirlerinin pangalarına ping verdiler, destekleme yapısını başarılı mesleklere kavuşturan masadan uzağa uzun vadeli bir ilişki kurdular.
Masa tenisi konuşmasının Rotherham’daki evlerinde gitmeme alanı olduğu konusunda bir anlama üzerine inşa edilmiştir; ancak Londra 2012’nin yakınlığı kurulu olan tüm kuralları büküyor.
“Evde masa tenisi hakkında konuşmuyor, her gün her gün yapıyoruz ve işimiz bu. Ama nasıl Oyunları konuşamazsınız? Başka şeyden söz etmeyeceğiz, “dedi Parker.

    “Oyunlarda rekabet edebilmek için bir şey var, ancak bunu yarışan bir başkasıyla paylaşabilmek, özel bir şey ve kitin Noel ve doğum günlerinin birine dönüştürülmesi gibidir.
“Masa tenisi ile tanıştık ve normal bir ilişki olarak gördüğümüz şeyleri elde ettik çünkü bildiğimiz tek şey bu” dedi.
Ancak Drinkhall, İtalya’daki kulübü masa tenisi oynuyor ve Parker şunları ekledi: “Bir ay içinde iki hafta boyunca birbirimizi göremeyeceğiz, çünkü farklı ülkelerdeyiz. O zaman hep beraber olduğumuzda iki haftamız olacak çünkü aynı yerde eğitiyoruz.
“Bir şekilde çalışır, ancak büyük telefon faturaları ile.”

    Drinkhall ve Parker, ilk Olimpiyatlarda canlı bir ortak gerçeklik haline gelmek üzere olan tekil bir spor rüyası sürdürmek için 12 yaşındayken ülkenin karşı taraflarında evlerini terk ettiler.
Drinkhall’a göre, duygusal roller-coaster’da komşu koltukların paylaşımı her ikisi için de bir yardım sağladı.
“Katılmayan birisi, kötü bir oturumdan geri döndüğümüzde neden kızdığımızı anlayamayabilir, ancak aptal gibi davranıyorsak, nedenini biliyoruz” dedi.
“Biz de iyi vakitleri paylaşabiliyoruz. Olimpiyat seçimi e-postası geldiğinde, Jo’ya yukarıdan bağırdığımı duyduğum için koŞardım, birlikte okumuştum. İnanılmaz bir deneyim ve asla unutmayacağımız bir şeydi. ”

    İlgili İngiliz No1’ler, birbirlerine karşı oynayarak ilişkilerine herhangi bir stres yaratmamak konusunda isteksizdirler.
Ancak beraberlik şansı, geçtiğimiz Aralık ayında karışık bir turnuvada zorladı. Drinkhall, “Grup aşamasında bir çift kadın oynadım ve biraz yumuşak bir tavırla geçirdim, ancak Jo oynamadan önce kolay olmamamı söyledi” dedi. “Sonucu getirebilir ve içine sürerim ama gitmeyeceğim, tokat atarım” dedi.
Masa tenisi, Pekin’in finansmanını Pekin’den düştükten sonra Team GB’nın zayıf ilişkisidir. Ancak geçen ay Çin’de bir eğitim kampı için yeterli parayı artıracaktı.
Masa tenisi süper gücünün geniş gölgesi Olimpiyat turnuvasında beliriyor ancak Parker, en sevilenlerin beklentilerinin Londra’da madalyon kabinesine kapıyı açacak bir patlamaya neden olacağını umuyor. “Orada tamamen farklı bir dünya var ve Çin’deki baskı büyük” dedi.

    “Bayan takım iki sene önceki Dünya Şampiyonası finalini kaybetti ve unutmasına izin verilmedi. Eğitim salonunun duvarlarının her yanından onları döven Singapurlu ekibin resimleri var.
“Onlar sadece insandır. Bir üzüntüye neden olacağız. ”
Drinkhall ev desteğinde bankacılık yapıyor. “Andy Murray’i Wimbledon’da gördün” dedi. “Başında finalde düştüğünde kalabalığın onu alıp alabileceğini hissediyordu ve bir sonraki noktaya bir as’a hizmet etti. Umarım bizim için de aynıdır ve çığlık atacaklardır. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply